o1

s1

s2

LOKALE HANDLOWE "ART DECO" W GDYNI

Nieruchomość "Art Deco" położona w sercu Gdyni, u podnóża Kamiennej Góry, przy jednym z głównych ciągów handlowych, w otoczeniu budynków mieszkalnych i biur. Obiekt zaprojektowany oraz wykonany z największą starannością i dbałością o detal.

LOKAL HANDLOWY O POWIERZCHNI 158 m2 Z OGRODEM ZIMOWYM LOKAL WYNAJĘTY

Lokal użytkowy z ogrodem zimowym usytuowany jest na parterze prestiżowego budynku "Art Deco", z bardzo dużymi witrynami świetnie widocznymi z ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Lokal składa się z sali sprzedaży o łącznej pow. 146m2, podzielonej na dwie części położone na różnych poziomach (różnica 5 stopni), z wejściem bezpośrednio od ulicy, oraz z zaplecza sanitarnego o pow. 11,7m2. Sala położona wyżej stanowi równocześnie ogród zimowy. Lokal w stanie deweloperskim, do indywidualnej aranżacji. W odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się przystanek autobusowy, a wzdłuż ulic I Armii Wojska Polskiego i Bema znajduje się wiele miejsc parkingowych. Lokal idealny pod każdego rodzaju działalność ze szczególnym uwzględnieniem gastronomii z uwagi na piękny ogród zimowy.

LOKAL HANDLOWY O POWIERZCHNI 34 m2 LOKAL WYNAJĘTY

Lokal narożny usytuowany jest na parterze prestiżowego budynku "Art Deco", z dużą witryną świetnie widoczną z ulicy o dużym natężeniu ruchu pieszego i kołowego. Lokal składa się z sali sprzedaży o pow. 30,82 m2, z wejściem bezpośrednio z ulicy, oraz z zaplecza sanitarnego o pow. 2,97m2. Lokal w stanie deweloperskim, do indywidualnej aranżacji. W odległości kilkudziesięciu metrów znajduje się przystanek autobusowy, a wzdłuż ulic I Armii Wojska Polskiego i Bema znajduje się wiele miejsc parkingowych. Lokal idealny pod każdego rodzaju działalność, od sklepu, biura, gabinetu kosmetycznego na małej gastronomii kończąc.

LOKAL BIUROWY O POWIERZCHNI 65 m2 LOKAL WYNAJĘTY

Dwupoziomowy lokal  usytuowany jest na IV i V piętrze prestiżowego budynku "Art Deco". Lokal w stanie deweloperskim do własnej aranżacji lub według projektu.


KONTAKT: SZYMON GÓRSKI TEL. 503-736-820

artdeco1 artdeco2 artdeco3

bema


LOKALE HANDLOWE "TRANSATLANTYK" W GDYNI


Bryła budynku nawiązuje do modernistycznej zabudowy Gdyni i jest idealnym zwieńczeniem ulicy Świętojańskiej. Na wysokość 11 piętra budynek wznosi się kaskadowo. Pierwsze dwie kondygnacje stanowią powierzchnie usługowe, a na drugim piętrze znalazły się biura. Na dziewięciu kondygnacjach mieszkalnych Transatlantyka, począwszy od 3. piętra zaprojektowano 71 apartamentów.

LOKAL HANDLOWY 2-POZIOMOWY O POWIERZCHNI 120 m2 LOKAL WYNAJĘTY

Lokal użytkowy z witryną na całą szerokość lokalu zarówno pierwszego jak i drugiego piętra, przystosowany jest do każdego rodzaju działalności, z możliwością dowolnego podziału. Powierzchnia parteru oraz piętra jest zbliżona i wynosi ok. 60 m2. Nieruchomość usytuowana jest w Śródmieściu w otoczeniu biur oraz sklepów, zaledwie kilkaset metrów od morza. Z uwagi na swoje położenie jest świetnie skomunikowany z całym Trójmiastem, obok budynku znajduje się przystanek autobusowy, a w odległości około 700 m dworzec PKP/SKM. Lokal wykończony jest w podstawowym standardzie deweloperskim. Wszystkie media znajdują się w lokalu i są gotowe do rozprowadzenia według własnego projektu. Szyld reklamowy wynajmującego może zajmować całą szerokość witryn sklepowych.

LOKAL HANDLOWY O POWIERZCHNI 104 m2   LOKAL WYNAJĘTY

Lokal użytkowy z witryną na całą szerokość lokalu przystosowany jest do każdego rodzaju działalności, z możliwością dowolnego podziału. Lokal posiada dodatkowe wejście od zaplecza, oraz jedno miejsce parkingowe. Jest również połączony szerokim wejściem z handlowo-usługowym centrum obiektu. Nieruchomość usytuowana jest w Śródmieściu, w otoczeniu biur oraz sklepów, zaledwie kilkaset metrów od morza. Z uwagi na swoje położenie jest świetnie skomunikowany z całym Trójmiastem, obok budynku znajduje się przystanek autobusowy, a w odległości około 700m dworzec PKP. Lokal wykończony jest w podstawowym standardzie deweloperskim. Wszystkie media znajdują się w lokalu i są gotowe do rozprowadzenia według własnego projektu.

KONTAKT: SZYMON GÓRSKI TEL.  503-736-820

trans_1 1 2

3_1 4 20130214_160109

transatlantyk_1


MIESZKANIA W POZNANIU

Wszystkie mieszkania znajdują się w dobrych lokalizacjach Poznania, oddalonych od ścisłego centrum ok. 10 min. środkami komunikacji miejskiej. Wnętrza zostały starannie zaprojektowane i urządzone. Pomieszczenia są słoneczne, funkcjonalne, nowoczesne. Monochromatyczność barw pozwala się wyciszyć i odpocząć.   

MIESZKANIE O POWIERZCHNI 48m2 PRZY UL. INFLANCKIEJ  MIESZKANIE WYNAJĘTE

Mieszkanie 2 - pokojowe z oddzielną kuchnią, na 5 piętrze w 7 piętrowym bloku z windą. Budynek z 2012 r. Na podłogach płytki i panele. Okna od strony południowo-wschodniej i północno-zachodniej. Kuchnia w nowoczesnej zabudowie z wysokiej klasy sprzętem AGD (płyta grzewcza elektryczna, zmywarka, okap, lodówko-zamrażarka, zlew), dwa hokery. W sypialni 2-os. łóżko (z szufladami), szafki nocne, szafa. W salonie: rozkładana sofa, pufy, fotel, stoliczki, szafka pod telewizor, TV, wiszące regały, komoda, stół jadalniany i 4 krzesła. Łazienka z wanną, pralką, umywalką, szafką oraz WC. W przedpokoju szafa w zabudowie.

Inflancka Inflancka4 Inflancka8 Inflancka2

Inflancka6 Inflancka7 Inflancka3 Inflancka11

MIESZKANIE O POWIERZCHNI 51m2 NA OS. STEFANA BATOREGO MIESZKANIE WYNAJĘTE

Mieszkanie 2 - pokojowe, na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku z windą. Budynek z 2012 r. Na podłogach płytki i panele. Wystawa okienna południowo-wschodnia i północno-zachodnia. Kuchnia z oknem, w nowoczesnej zabudowie z wysokiej klasy sprzętem AGD (płyta grzewcza elektryczna, zmywarka, okap, lodówko-zamrażarka, zlew), stół i cztery krzesła. W sypialni 2-os. łóżko, szafki nocne, komoda. W salonie: rozkładana sofa, 2 fotele, stolik, szafka pod telewizor, TV, komoda. Łazienka z wanną, pralką, umywalką, szafką oraz WC. W przedpokoju szafa w zabudowie.


DOMEK LETNISKOWY W KAMIŃSKU KOŁO POZNANIA  

Rezerwacja telefoniczna lub mailowa

Domek z tarasem ma 2 pokoje, kuchnię w pełni wyposażoną oraz łazienkę z prysznicem. Znajduje się na ogrodzonej działce o powierzchni 500m2. W domku znajdują się 3 tapczany dla maksymalnie 6 osób. Wyposażony jest w telewizor, lodówkę, czajnik oraz piecyk typu „koza”. Domek otoczony jest Puszczą Zielonka. 50m do jeziora. Na plaży plac zabaw, miejsce na ognisko i boisko do gry w siatkówkę.  1,5 km do stadniny koni. 20 km od Poznania. Na działce miejsce na samochody. Domek wyremontowany w 2013 r. Wynajem na min. 4 doby.

Domek1 Domek2 Domek3 Domek4

Domek5 Domek6 Domek7 Domek10
 
wykonanie: PRODO tworzenie stron